Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

2011 Düğünlerinin Modası

Eğer 2011 yılında evlenmeyi düşünüyorsanız; ve kış mevsiminin de en sevdiğiniz mevsim olduğu düşüncesinde değilseniz, muhtemelen yaz düğününü tercih edeceksinizdir. Yaz düğününde de, kapalı ortamlar yerine genellikle açık havalarda yapılan düğünler tercih edilecektir. 2011 düğünlerinde bu seneki masa ve sandalye giydirmeleri, her zamanki olduğu gibi krem rengi ya da beyaz ile gerçekleştirilmiyor; 2011 düğünlerinde mor, pembe, yeşil gibi renklerle gerçekleştirilen giydirmeler moda. Bununla birlikte, geçtiğimiz senelerde kullanılan organze ve dantel kapaklar yerine de, desenli ya da geometrik desenli kapaklar ve runnerler kullanılmakta.

2011 düğünlerinde aynı zamanda, masa üstlerine yerleştirilecek olan süsler de, ferforje ve benzeri renkli ya da desenli şemsiyeler, şekilli kafesler, cam objelerin içerisine dizayn edilmiş olan çiçekler ile gerçekleştirilecektir. Kısacası, 2011 düğünlerinde romantiklikten çok canlılığın moda olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bu düzenlemeleri, eğlence ile tamamlayacak canlılıkta bir düğün, bu senenin en çok tercih edilen modası olarak görülmektedir. Gençler düğün organizasyonlarında daha canlı, daha eğlenceli organizasyon çözümleri bulmayı kendilerine amaç edinmiştirler.

Geçmiş zamanlarda gelinlerin oturup davetlilerin eğlendiği düğünler moda iken, günümüzde, gelinler de eğlenmekte; hatta davetlileri de onlar yönlendirmektedirler. 2011 yılının düğün organizasyonlarında aynı zamanda, gelin ve damadın masaları dolaşarak konukları karşılamaları da, tercih edilen uygulamalar arasında yerini almaktadır. Bütün bu detayları düşünecek olursak, 2011 senesinde yaz aylarına yaklaştığımız bu günlerde, bizi bol eğlenceli düğünlerin beklediğini de söylememiz oldukça kolay olmaktadır.

 

Bir yorum bırakın.