Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Barkovizyon Hakkında Genel Bilgiler

Barkovizyon çalışmaları, genellikle düğün ve nikah organizasyonlarında yapılmaktadır. Barkovizyon çalışmasını yaptırmak istiyorsanız, herşeyden önce, düğün organizasyonunuzun gerçekleştirileceği firma ile görüşmeniz gerekmektedir. Eğer firmanız barkovizyon uygulamasını destekliyorsa, firmanızın fotoğrafçısı ile görüşmeli; ve bu uygulamayı gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini sormalısınız.

Barkovizyon, gelin ve damadın çocukluk döneminden başlayarak, önemli günlerinin düğün organizasyonuna katılan konuklar ile paylaşılması anlamına gelmektedir. Düğün organizasyonlarında kullanacaksanız eğer, mutlaka gelin ve damadın tanışma fotoğrafları, kız isteme merasimi, nişan yüzüklerini takma gibi anların da fotoğraflarını barkovizyon ekranına yansıtmalısınız.

Barkovizyon gösterisi, düğün organizasyonunda, nikah kıyılmadan önce gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, dileyen çiftler, bu uygulama sırasında farklı fikirler de yaratabilirler. Örneğin, barkovizyon gösterisi gerçekleştirilirken, fotoğrafçınızla birlikte karar verdiğiniz bir müziği de, fon olarak aytarlayabilirsiniz. Ancak barkovizyon uygulamasını gerçekleştirmeden önce, mutlaka fotoğrafçınızla birlikte test etmelisiniz. Aksi takdirde,videolarınız ya da slayt geçişlerinizde tutukluk olabilir; ve bu da olumsuz bir hava katabilir düğün organizasyonunuza.

Barkovizyon uygulamasını, organizasyon şirketinizle birlikte organize edecekseniz; ancak fotoğrafçınızın kendi özel fotoğrafçınız olmasını istiyorsanız, mutlaka düğün organizasyonundan 15 gün önce, fotoğrafçınızla konuşun, ve düğününüzün gerçekleşeceği mekanda kullanılan barkovizyon programı ile, fotoğrafçınızın kullandığı programın uyumlu olup olmadığını teyid ettirin.

 

Bir yorum bırakın.