Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Düğün Davetiyesi

Düğün hazırlıkları içerisinde önemli bir konuda düğünümüze katılalak kişilerin listesinin çıkarılıp örneğin 300 kişilik bir davetli lisatesi hazırlamışsak unuttuğumuz kişileride düşünürsek 350-400 kişilik bir davetiye hazırlatabiliriz. Düğün Davetiyesi seçimi de düğün hazırlıkları aşamasında karar verilmesi gereken bir husus olarak karşımıza çıkar ama  bazen nasıl bir davetiye seçmeliyiz karar veremiyoruz.

Davetiye seçiminde ise davetiyenin genel kosepte uyumu eğer bir altın konsepti uygulanmışsa davetiyenin üzerinde en azında altın rengi bir yazı olabilir yada altından bir aksesuar olabilir gibi bir bütünlük içinde olması çok şık oluyor.Davetiye fiyatları ise tabi bizim seçeceğimiz davetiye seçeneğine göre belirleniyor. Davetiye standart uygun fiyatlarda uygulanabilen davetiyeler ile başlayıp çok özel tasarım şişelerin içinde davetiyeler kutuların içinde davetiyeler gibi çok seçenekli bir malzemedir. Çeşidin bu kadar çok olması da tabi kararsız kalmamıza neden olabiliyor.

Örneğin düğün davetiyelerinin üzerine konukların isimleri yazarken bunun hat yazısı ile yazılması oldukça şık bir görünüm veriyor. Eğer bütçemiz kısıtlı ise o zaman mevcut yazıcımız ile zarfın boyutune göre bir ayar yapıb istediğmiz bir yazı karakterini baskı olarak alabiliriz buda bir çözümdür.

Davetiyelerinizi 1,5 ay önceden vermeniz bir takım sıkışıklıkları maruz kalmamak için iyi olacaktır.

Not: Düğün davetiyesi hazırlamak için programda var bu programı indirerek çok şık davetiyeleri kendinizde hazırlayabilirsiniz.

Doğum günü, düğün, yılbaşı, yıldönümleri ya da herhangi bir özel gün için tasarım kişiselleştirilmiş kartlarınızı hazırlamak için Belltech Greeting Card Designer 3.0  programı ile cok guzel davetiyeler hazırlayabilirsiniz. içerisinde hazır bulunan şekiller kulanabilirsiniz. Programı kendi resmi sitesinden indirin. Deneme sürümüdür.

Bir yorum bırakın.