Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Düğün Hazırlıkları ve Düğün Organizasyonu İçin Öneriler

29 Nisan 2011 · Kategorisi: Genel

Her gelin; ve her damat, hayatlarında sadece bir sefer evlenmek arzusu ile düğün organizasyonu gerçekleştirdiklerinden dolayı, mutlaka ki düğünlerinin en güzel düğün olmasını istemektedirler. Bu nedenle de sürekli farklılık arayışı içindedirler düğün organizasyonunu gerçekleştirmenin öncesinde. Biz de sizler için naçizane farklı düğün organizasyon planlarından bahsetmeye, ve çorbada tuzumuz olmasına çalıştık.

Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, mutlaka ki yemek listesini siz ve eşiniz belirlemelisiniz. Herkes, düğün yemeklerinde klasik menünün nelerden oluştuğunu bilmektedir; önemli olan da zaten bu farklılığın dışına çıkabilmektir. Farklı bir yemekli düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, yemek listesinde, farklı yemeklerden oluşan bir menü hazırlığı yaptırabilirsiniz. Buna örnek vermek istersek; doğup büyüdüğünüz yerlerin yöresel yemeklerini, yemekli düğün organizasyonunuzun yemek listesine ekletebilirsiniz.

Düğün organizasyonunuz için seçmiş olduğunuz gelinliğin gelin buketinin üzerine, sevdiğiniz bir figürün broşunu takabilirsiniz. Bunun, herkesin zevkinden farklı bir şey olması, sizin düğününüzün de diğer düğünlere göre daha farklı bir düğün olmasını sağlayabilecektir.

Düğün organizasyonunuzun gerçekleştirileceği günden bir ay önce, düğün davetiyelerinizi, düğününüze gelmelerini istediğiniz kişilere dağıtmanız gerekmektedir. Bu düğün davetiyesini bu şekilde erken alan kişiler, kendilerini düğün tarihine göre ayarlarken; gelemeyecek olanlar da mutlaka ki size, davetiyenizi erken vermeniz dolayısı ile bir sebep bildirerek gelemeyeceklerini haber vereceklerdir. Düğününüze katılamayacağını bildiren arkadaşlarınızın isimlerini bir yere not alarak, düğününüzde, bu arkadaşlarınızın şerefine kadeh kaldırarak onları anarsanız, düğünün sonraki gününde, yapmış olduğunuz bu jestin, konuklar tarafından konuşulduğunu mutlaka ki duyacaksınızdır. Çünkü, bu, bugüne kadar hiç görülmemiş bir durum olarak değerlendirilecektir.

 

Bir yorum bırakın.