Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Düğün Mekanı Seçimi Ve Esma Sultan Yalısı

Hayatımızın en önemli günlerinden bir tanesi, düğün organizasyonumuzu nerede gerçekleştireceğimiz ile ilgili vereceğimiz kararın verildiği gündür. Çünkü düğün mekanı o kadar önemlidir ki, hayalinizde her zaman canlandırdığınız düğün mekanı ile çok zıt bir yerde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü sizin hayalinizdeki düğün mekanı, davetli sayısı ile uyum sağlamayabilir; bununla birlikte, hayalinizdeki düğün mekanı, sizin davetlilerin ulaşmasına imkan vermeyen bir yerde de olabilir; ve düğün mekanı için ulaşımın ne denli önemli olduğunu da akıllardan çıkartmamak gerekmektedir. Bu nedenle biraz çelişkili bir iştir düğün mekanı seçmek.

Düğün mekanı seçerken dikkat etmeniz gereken başka bir nokta da, düğününüzün gerçekleşeceği mevsimdir. Çünkü, düğününüz eğer ilk bahar; ya da yaz aylarında gerçekleşecekse, sizin gibi o tarihlerde çok kişinin düğün organizasyonunun olabileceğini de düşünerek, 6 ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Aksi takdirde, hem hayallerinizi süsleyen; hem de davetlileriniz için sorunsuz bir düğün mekanında boş yer bulamamak gibi bir sorunla da karşılaşabilirsiniz.

Esma Sultan Yalısı, düğün organizasyonunu, tarihin tüm renklerini yaşatan bir yerde gerçekleştirmek isteyen çiftler için önerebileceğimiz düğün mekanlarından bir tanesidir. İstanbul‘da düğün nerede yapılır diye düşünen tüm çiftler için güzel bir mekan olarak sunulan Esma Sultan Yalısı, sizin düğününüzün, hem nostaljik; hem de boğaz manzaralı ve estetik olması açısından tercih edebileceğiniz mekanlardan bir tanesidir.

 

Bir yorum bırakın.