Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Düğün Organizasyonunuz Daha Farklı Olabilir

Düğün günü, kişilerin hayatlarında yaşayacakları en özel gün olacaktır. Ancak bu en özel günde, farklı olmak da isterler aynı zamanda. Herkesin yaptığı düğün organizasyonu zaten bir diğerine benzemektedir. Önemli olan ise farklı olup, akılda kalmaktır. Peki ne yaparsanız farklı olabilirsiniz? Arkadaşlarınız size hiç, sesinizin çok güzel olduğunu söylediler mi? O halde bunu kullanabilirsiniz!

Elbette ki düğün organizasyonunuzda, kendi orkestranızı yönetmeyeceksiniz. Ama salona damadı yalnız gönderebilirsiniz. Herkes gelinin nerede olduğunu merak edecektir. Gelin ise arkadan, elinde mikrofon ile salona girer; ve en sevdiği şarkıyı söylerse… Böyle bir düğün başlangıcı hiç gördünüz mü? Neden sizin düğün organizasyonunuz bu şekilde farklı bir tat kazanmasın? Hem konuklarınızı mutlu eder, hem heyecanlandırır; hem de unutamayacakları bir düğün gecesi yaşamalarını sağlarsınız.

Belki de siz, hep yaz gelini olmak istediniz. Ancak düğününüz, kışa denk geldi. Tarihi erteleyemezsiniz belki; ama, kapalı bir düğün salonunda bahar havası estirebilirsiniz. Nasıl mı? Gelin çiçeğinizin sıradan bir buket olmasının yerine, elinize bir sepet, canlı çiçek almaya ne dersiniz? Hem bu çiçekler mis gibi kokacaktır; hem de siz, baharı yaşamış ve yaşatmış olmanın keyfini çıkartır; ve diğer gelinlerden farklı olursunuz.

Düğünlerde bildiğiniz gibi, gelin ve damat, konukların masalarını geziyorlar son zamanlarda. Modadır ya siz de yapmak istersiniz. Gelinler genellikle masalara, küçük şekerler atıyorlar, hatta serpiyor; fırlatıyorlar. Siz onlardan farklı olarak, saplarına ince kurdeleler bağladığınız buketleri konuklarınızın masasına bırakmaya ne dersiniz? Hem çok şık bir görünüm olacak; hem de bir farklılık yaratmış olacaksınız.

 

 

Bir yorum bırakın.