Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Farklı Bir Düğün Organizasyonu İçin Yapabilecekleriniz

Pek çok kişi, düğününün diğer tüm düğünlerden daha farklı ve daha güzel olmasını ister. Bu nedenle de organizasyon firmalarından yardım almak isterler. Ancak bilmezler ki, organizasyon firmalarının yapmış olduğu organizasyonlar, genellikle birbirine benzeyen organizasyonlardır. Bu nedenle de düğününüz farklı değil, aynı organizasyon firmasını seçen kişilerin düğünleri ile aynı olacaktır. O halde, düğün organizasyon firmasına siz de isteklerinizi belirtmeli; ve düğününüzü daha farklı hale getirmek için düğün organizasyon firması ile el ele vermelisiniz. Peki düğününüzün diğer düğünlerden daha farklı olması için, organizasyon firmasının yapacaklar listesine siz neler eklemelisiniz?

Düğün organizasyonunuzda, misafirlerinizi konuk edeceğiniz masalarda birer fosforlu kalem; ve bu kalemlerle güzel notlar yazılabilmesi için not kağıtları bırakın. Konuklarınızın sizin için birşeyler yazmasını isteyin; daha sonra ise bu notları, evinizde hazırlamış olduğunuz bir panoya yerleştirebilirsiniz. Bu, hem sizin için; hem de konuklarınız için farklı bir anı olarak akıllarda kalacaktır.

Düğün organizasyonunuzun hemen öncesinde, bir kokteyl saati belirleyin; ve bu kokteyl saatinde, düğünün gerçekleştirileceği mekanda küçük bir masa üzerinde, eşinizle birlikte içmekten en çok hoşlandığınız içeceği, misafirlerinize ikram edin. Ancak masanın üzerine, bu içeceğin sizin için özel bir anlamı olduğunu belirten bir not bırakmayı da ihmal etmeyin.

Düğün organizasyonlarında genellikle pasta kesme törenleri gerçekleştirilmektedir; ancak siz pastaları sevmeyebilirsiniz; bu nedenle düğününüzde, pasta yerine, daha gösterişli bisküvi dağıtımlarını da tercih edebilirsiniz. Düğününüzde gerçekleştirilmeyen pasta merasimi ilgi çekici bir durum olacakken; bisküvilerinizin farklılığı da akılarda kalacak olan noktalar arasında kendisine mutlaka bir yer edinecektir.

 

Bir yorum bırakın.