Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

İstanbul Köşklerinde Nostaljik Düğün Organizasyonları

Kişiler, düğün törenlerini, hayatlarının en önemli günü sayar; ve en güzel şekilde organize etmek isterler. Seçilen düğün mekanları özel olmalıdır örneğin. Manzarası güzel bir düğün mekanı da olabilir; çılgın bir düğün isteyenler için buna uygun bir düğün mekanı da; ya da nostaljik bir düğün ile, tarihi mekanlardan bir tanesi seçilebilir. Önemli olan nasıl bir düğün istediğinizi bilmenizdir. İstanbul da, düğün mekanları oldukça bol seçeneklidir. Bu seçenekler arasında ilk akla gelenlerden bir tanesi ise, Küçük Çamlıca Köşkleri‘dir. Burada bulabileceğiniz manzarayı, kolay kolay başka yerlerde bulamayacağınızı belirtmek isteriz öncelikle. Köşklerde gerçekleştirebileceğiniz düğün organizasyonları ile, Osmanlı tarihi adına büyük bir nostaljik zaman dilimini, konuklarınızla birlikte paylaşma imkanı bulabilirsiniz. Küçük Çamlıca Köşkleri’nden izleyebileceğiniz manzara, Kartal’dan Eminönü’ye kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Küçük Çamlıca Köşkleri‘nde ister dış mekan düğün organizasyonları; isterseniz de iç mekan düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yaz aylarında, dış mekanda gerçekleştirebileceğiniz düğün organizasyonlarınızda, 650 kişiyi Küçük Çamlıca Köşkleri’nde ağırlayabilme imkanına sahip olursunuz. Kış aylarında ise, iç mekan düğün organizasyonları, kişi sayısı az olan düğünler için alternatiftir. 100 – 120 kişiyi rahatlıkla düğün organizasyonunuza davet edebilmenize olanak tanınır.

Köşklerde düğün organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyenler için, bir diğer tavsiyemiz de, Malta Köşkü’dür. Yıldız Parkı içerisinde yer alan iki köşkten bir tanesi olan Malta Köşk, önünde, Yıldız Park’ın, iki adet havuzundan birini barındırmaktadır. Sultan Abdülaziz tarafından yaptırılan Malta Köşk’te gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonlarınızda, 90 kişi kapasitesi ile sizlere ev sahipliği görevini en iyi şekilde gerçekleştirecektir Malta Köşk

 

Bir yorum bırakın.