Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Muhteşem Düğünler Kızkulesi’nde

Sizin düğününüz herkesinkinden daha güzel olmalı; sizin düğününüz en özel düğün olmalı; sizin düğününüz, İstanbul‘da yapılacaksa eğer, Kızkulesi‘nde yapılmalı ki siz de bu özelliğin tam ortasında bulmalısınız kendinizi… Kızkulesi’nde gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonunuz ile, 236 kişiyi ağırlayabilme imkanına sahip olursunuz. Yemekli düğün organizasyonlarınız için de hizmetlerine devam eden Kızkulesi, menüden seçeceğiniz, dünya mutfağının en güzel yemeklerini, konuklarınız için servis etmektedir.

Düğün Organizasyonu Firmaları

Yaz aylarında da Kızkulesi‘nde muhteşem düğün organizasyonları gerçekleştirebilmeniz mümkün. Kızkulesi’nin 250 kişilik terasında gerçekleştirilebilecek olan muhteşem düğünler söz konusu olabilir. Boğaz manzarası eşliğinde siz de, hayatınızın en özel gününü, en güzel şekilde gerçekleştirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kızkulesi, boğazda, iki kıtanın tam ortasında yer almakta; ve üzerinde bulunan adacık sayesinde de muhteşem manzarayı izleme olanağını ziyaretçilerine sunmaktadır. Binlerce yıldır, birden fazla aşk hikayesine ev sahipliği yapmış olan Kızkulesi, sizin düğününüz için de bulunmaz bir fırsat niteliğindedir. Kim bilir; belki de pek çok aşk öyküsünün yaşandığı Kızkulesi’nde gerçekleşen düğün ile, Kızkulesi’nin uzun ömrü, sizin evliliğinizin de uzum ömürlü olmasına zemin hazırlayacaktır.

Kızkulesi’nde, gerçekleştirmek istediğiniz düğününüzün, hayatınızı paylaşacağınız eşiniz ile sizin arasında özel bir bağ olarak kalmasını istiyorsanız, ona edeceğiniz evlenme teklifini Kızkulesi’nde, muhteşem manzara eşliğinde etmeyi; ve sonrasında da bu mekanda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirerek, hayatınızın en özel iki anını tek bir noktada birleştirmeye ne dersiniz? Kızkulesi şimdiye kadar o kadar çok ”evet” duydu ki, bir de sizinkini duyarsa çok mutlu olacaktır.

Düğün Mekanları İstanbul

 

 

Bir yorum bırakın.