Düğün, Nişan Organizasyonları ve Mekanları Organizasyon Firmalari ve Fiyatları

Nikah Masası Süslemesi Size Özel Olsun

Hayatınızın en önemli imzasını atacağınız nikah masasının ne şekilde süslenmesini istersiniz? Siz, size hazır olarak sunulan bir nikah masası ve nikah sandalyesini kullanmak zorunda olmadığınızı biliyor olmalısınız! Düğün organizasyonunuzu gerçekleştiren organizasyon firması ile anlaşarak, kendi istediğiniz şekilde, nikah masasını süsletebileceğinizi kesinlikle biliyor olmanız gerekmektedir.

Nikah masası için gelin ve damadın, daha önceden, organizasyon firması tarafından dizayn edilmiş olan nikah masası resimlerine bakmaları; ve bu resimler arasından beğendiklerini tercih etmeleri gerekmektedir. Ve, düğünün gerçekleşeceği mekan ile; gelin ve damadın giysilerinin renk ve modellerine göre, var olan nikah masası dizaynında küçük değişiklikler yapmanın mümkün olduğunu da bilmek gerekmektedir.

Gelin ve damat masasının süslenmesinde, farklı dizaynlardan faydalanmanın mümkün olduğunu belirtmek isteriz. Bazı gelin masalarının üzerinde iki adet çiçek; ve özel bir kumaştan oluşturulmuş bir bir masa örtüsü bulunmaktadır. Bu sade ve şık nikah masası dizaynını, koltuk, sandalye ve puflar, daha hoş bir görünüm ile bütünleştirmektedir.

Nikah masası süslemesinde başka bir nikah masası örneği ise, nikah masasının sade ve şık olmasının yanında, arka fonda ışıklı bir görüntü ile estetik bir görüntü ortaya çıkartılabilir. Bununla birlikte, eğer gelin ve damat da isterse, nikah masasının arka fonunda yer alan farklı karakterlerle, nikah masasını ve sandalyesini süslemek de olanaklı hale gelebilmektedir.


Bir yorum bırakın.